Image default

Mentett kuvikot fogadtak be a miskolci tűzoltók – VIDEÓ

A miskolci tűzoltóknak igazán különleges kollégájuk lett: egy mentett kuvik csatlakozott a csapathoz.

Mint ahogy arról az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság beszámolt, pár héttel ezelőtt egy templomtető javítása során találta Csáti Szabolcs c. tű. törzsőrmester Lajcsit, a kis kuvikot, akit azóta nevelget, ugyanis félő volt, hogy a tojó nem tud a továbbiakban gondoskodni a fiókájáról.

Az is kiderült, hogy a miskolci C szolgálati csoport nagy örömére Szabolcs a szárnyai alá vette a madarat és együtt járnak szolgálatba, amíg meg nem erősödik annyira, hogy visszatérhessen a természetbe.

(Fotók: Borsod-Abaúj-Zemplén MKI)

magyarallatvedelem.hu

KAPCSOLÓDÓ

Döbbenetes! A műanyagszennyezés miatt Alzheimer-szerű tüneteket mutatnak a tengeri madarak

Eszti_mav

Lehet ezt így is: 100 milliós büntetés és 5 év börtön 5 kismacskáért

magyarallatvedo

IDŐPONTVÁLTOZÁS – Az Állatvédő Családi nap a Városligetben április 30-án lesz megtartva

magyarallatvedo