Image default

Kútba esett kölyköt mentettek a tűzoltók

Kútba esett egy kutya kedden egy Borsod-Abaúj-Zemplén megyei településen, Tiszatarjánon.

A mezőcsáti katasztrófavédelmi őrs hivatásos tűzoltói egy 4 méter mély kiszáradt kút mélyről hozták fel a kutyust, akinek szerencsére az ijedtségen kívül más baja nem esett.

Egy kis ismerkedés a tűzoltókkal, majd jókedvűen szaladt is tovább.

KAPCSOLÓDÓ

Ilyen körülmények között tartotta az állatokat a szaporító, volt amelyik nem élte túl + KÉPEKKEL

magyarallatvedo

Ez a japán férfi milliókat költött arra, hogy élő kutyává válhasson

Eszti_mav

Már 10 embert mentett ki hőkamerával és keresőkutyákkal a baptista szervezet

Viki