Image default

Lovat és sertést mentettek a tűzoltók

Péntek délután Hajdúbagoson egy ló szorult segítségre, aki egy 2 méter mély betonfalú aknába csúszott bele. Sajnos az állat nem tudott kijönni az aknából, így a debreceni hivatásos tűzoltók a segítségére siettek, a lakók és egy erőgép segítségével kiszabadították a bajbajutott patást. A bajbajutott ló szerencsére sérülések nélkül megúszta a kalandot.

Demecserben egy családi ház udvarán egy kétmázsás sertés egy használaton kívüli, hidrofor aknába esett. A demecseri önkéntes tűzoltók az akna nyílását kibővítették és kiemelték a hízót. Ez az állat sem sérült meg.

Katasztrófavédelem – Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

220 medve kilövését tették lehetővé Romániában

Marci

Az egész fokozottan védett kis lilik fennoskandináv állomány a Hortobágyon pihen

Marci

Ismét a kihalás veszélye fenyegeti a koalákat

magyarallatvedo