Image default

Cseh vakvezető kutya iskolához kerültek a Baráthegyi kamasz kutyusai!

Cseh vakvezető kutya iskolához kerültek a Baráthegyi kamasz kutyusai! A Nemzetközi Vakvezető Kutya Szövetség (IGDF) tagjaként örömmel segítik a nemzetközi tenyésztési programokat, és a tagszervezetek is őket, hogy egyre több látássérült ember mellé kerüljön vakvezető kutya.

Isler és Jácint Prágában váltja valóra álmait – számolt be örömmel a nagy eseményről közösségi oldalán a Baráthegyi Vakvezető és Segítő Kutya Iskola Alapítvány.

Mint írták, Borsó és Zorka kölykei a cseh Mathilda vakvezető kutya iskolához kerültek, ahonnan az apukájuk, Monsoon érkezett. A Nemzetközi Vakvezető Kutya Szövetség (IGDF) tagjaként örömmel segítik a nemzetközi tenyésztési programokat, és a tagszervezetek is őket, hogy egyre több látássérült ember mellé kerüljön vakvezető kutya.

Így támogathatod az Alapítványt

Már felajánlhatod a NAV online felületén az adód 1%-át a vakvezető kutyák képzésére, ha belépsz az ügyfélkapudon ide: https://eszja.nav.gov.hu/app/#dashboard
Csak öt percedbe kerül, és támogatást küldesz egy hűséges vakvezető kutyának!
Még egy jó hír! Ha megadod a levelezési címedet, a köszönőlevélben elküldik majd jövő évi vakvezető kutyás naptárunkat is!
1% adószámuk: 18449149-1-05
Kérjük, támogasd adód 1%-ával a vakvezető kutyák kiképzését!

(Forrás: Baráthegyi Vakvezető és Segítő Kutya Iskola Alapítvány)

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Kinyíltak a szemei a vakvezető Malina kölykeinek!

Erik

Tíz kicsi vakvezető kutyának keresik a legtündéribb neveket

Eszti_mav

A Baráthegyi vakvezető és terápiás kutyusaival játszhattak a gyermekek!

Erik