Image default

Elszabadult állatok miatt kellett evakuálni a frankfurti állatkertet

Elszabadult négy orángután a frankfurti állatkertben, ami miatt evakuálni kellett a látogatókat – közölte az állatkert.

Az állatkert az incidens nyomán vészhelyzeti intézkedésként kimenekítette a látogatókat, bezárták a kasszákat, valamint a be- és kijáratokat.

A kép csak illusztráció

„Szerencsére az állatokat hívásra sikerült visszahozni” a majomházba – ismertette az intézmény egyik szóvivője. Hozzátette, hogy az állatok alig egy órán belül már ismét a majomházban voltak. Sem személyi, sem állati sérülés nem történt – tette hozzá.

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Tüneményes hangyászbaba született Nyíregyházán

Eszti_mav

Hamarosan egy különleges szerelem bontakozhat ki a debreceni állatkertben

Eszti_mav

„Olyan mintha két feje lenne ennek az állatnak, pávafarka és cipője”

magyarallatvedo