Image default

Kölyökkutyát mentettek a török állatvédők a romokból – videóval

A török Haytap Állatvédő Szövetség egy hatay-i idősek otthonából kimentett kutyakölyökről számolt be Facebook oldalukon. Mint írják, a kiskutyát egyelőre az Antakyában felállított sátrukban gondozzák, majd kezelése után egy ideig Bursában fog vendégeskedni. Sajnos a szállításhoz elég nehéz szállítóeszközt találniuk.

https://www.facebook.com/HaytapEnglish/videos/1243742193159017

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Kutyacsaládot mentettek a csepeli rendőrök

magyarallatvedo

Soroksári mezőőr önzetlen segítségével találták meg az elveszett kutyát

Marci

Itt a meleg: 5 tipp, hogy mire figyelj sétáltatás közben

Viki