Image default

Kútba esett egy kutya Tiszaszentimrén – KÉPEKKEL

Egy nyolc méter mély betonkútba esett egy kutya vasárnap Tiszaszentimrén, a Hajdú úton – számolt be az esetről a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

A tiszafüredi hivatásos tűzoltók dugólétra segítségével jutottak le a kút aljára, melyben körülbelül fél méter mélyen állt a víz. Az egység sértetlenül hozta felszínre az ebet, és adta át a gazdájának.

Fotó: Tiszafüred HTP

KAPCSOLÓDÓ

„Félmaroknyi szőrpamacs” volt Szeder, amikor megmentette a Bodolai, most pedig szerető gazdira talált!

Erik

6 méter mély vízgyűjtőből mentették meg a kutyust a rendőrök

magyarallatvedo

Kútba esett macskát mentettek a tűzoltók

magyarallatvedo