Image default

Kutya lopta el a show-t egy focimeccsen

Ellopott egy focicipőt, majd beszaladt a pályára egy kutya egy bolíviai futball-meccsen – számolt be a Tények. A kóbor állat beszökött stadionba, eleinte még csak az oldalvonalnál feküdt, majd megunta és beállt játszani. A meccset ezért a bíró pár percre meg is szakította.

Tények, nlc.hu nyomán magyarallatvedelem.hu

KAPCSOLÓDÓ

Eb-elődöntőt nézett a kutya a gazdájával, gólörömnél így tombolt – VIDEÓVAL

magyarallatvedo

Egy labdazsonglőr kutya volt a legjobb játékos Gazdag Dani meccsén – VIDEÓVAL

Viki

Akár 4 év börtönt is kaphat az állatkínzó focista, aki bántalmazta macskáját – VIDEÓ

Marci