Image default

Lezárult a közönségszavazás, Pizsi lett a neve a debreceni kis lámának

Lezárult a közönségszavazás, Pizsi lett a neve a debreceni kis lámának

Hatalmas örömmel jelentjük be, hogy lezárult a kis lámánk névadó szavazása, és toronymagasan a Pizsi név győzött! – számolt be örömmel közösségi oldalán a Zoo Debrecen.

Mint írták, köszönik mindenkinek, aki részt vett a játékban és szavazott! Rengeteg voks érkezett, és szívmelengető volt látni, mennyire lelkesek vagytok a kis lakónk iránt.

Mostantól tehát hivatalosan is:

 Pizsi

a neve a kíváncsi, és egyre játékosabb lámánknak! Gyertek el, és köszöntsétek személyesen a nevén! – írta az Állatkert.

(Forrás: Zoo Debrecen, Fotó: Eszenyi Roland)

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Szépen cseperedik a kis debreceni katta bébi!

Erik

Miért „lustálkodnak” az oroszlánok az állatkertben?

magyarallatvedo

A világ legmérgezőbb békái érkeztek a Debreceni Állatkertbe!

Erik