Image default

Járőrőzés közben pillantotta meg, ölbe vette, majd örökbe is fogadta a rendőrnő a gazdátlan cicát!

Járőrőzés közben pillantotta meg, ölbe vette és örökbe is fogadta az őrmester a gazdátlan cicát! Egy életre szóló barátság vette kezdetét az első pillanattól kezdve az őrmester és a kiscica között.  

„Egyenruhásaink a napokban Szigetújfalu közelében járőröztek, amikor késő éjjel egy út szélén üldögélő kiscicát találtak. Naná, hogy megálltak” – írta a Pest vármegyei rendőrség közösségi oldalán. 

Mint kiemelték, a kis cirmos azonnal kolléganőjük védelmező karjaiba vetette magát, Kosánszky őrmester nem tudott ellenállni neki.

Miután pedig kiderült, hogy nincs gazdija, örökbe fogadta a kis jószágot – tették hozzá örömmel.

Hálás köszönetünk!

(Forrás:  Pest vármegyei rendőrség)

Magyar Állatvédelem 

KAPCSOLÓDÓ

Megvédte a gyerekeket a hős macska a mérgeskígyótól

magyarallatvedo

Ezer forintért vert vaslapáttal agyon két kutyát egy férfi

magyarallatvedo

Újabb ügyes kutya fogta el a betörőt

magyarallatvedo