Image default

Rendőrök ajándékozták meg az állatkerti vörös pandákat

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság mikulásnap alkalmából élelemmel ajándékozta meg a Pécsi Állatkert és Akvárium-terrárium két lakóját, az örökbe fogadott vörös pandákat, Tarát és Jázmint.

A program a két szervezet között 2021-ben aláírt együttműködési megállapodás keretein belül valósulhatott meg.

Forrás: BMRFK

KAPCSOLÓDÓ

Elbúcsúztak Japán utolsó pandáitól, akik visszakerülnek Kínába

Erik

Friss: Eljárást indít a rendőrség a vaddisznócsalád lemészárlása miatt

Eszti_mav

33 védett madarat foglaltak le a szolnoki rendőrök

Marci