Fantasztikus állatvédelmi napot szervezett a Győri Rendőrkapitányság középiskolásoknak
A Győri Rendőrkapitányság középiskolásoknak szervezett programot az Állatok Világnapja alkalmából. A felelős állattartás fontosságáról, a jogszabályi környezetről hallhattak a diákok előadásokat, majd vetélkedőt rendeztek a...
