Image default

Tűz ütött ki a budapesti állatkertben

Kisebb tűz ütött ki a fővárosi állatkertben.

Kisebb tűz volt csütörtök reggel a Fővárosi Állat- és Növénykertben – írja a Bors.

A lap információi szerint egy kapcsolószekrény gyulladt ki és füstölt.

Állítólag az eset a pingvinekkel szemközti területen történt, de az állatok nem voltak veszélyben.

Bors, nlc.hu nyomán magyarallatvedelem.hu, fotó: MTI / Kovács Attila

KAPCSOLÓDÓ

Minden éveben rengeteg állat és növény pusztul el a felelőtlen gyújtogatók miatt

magyarallatvedo

Szörnyű tragédia: 17 csikó halt meg a kistapolcsányi tűzvészben!

Erik

Felfoghatatlan tragédia: kuytusok haltak meg a kigyulladt panzióban!

Erik