Image default

Védett madarat, egy szürke gémet mentettek meg a tűzoltók – VIDEÓ

A paksi atomerőmű létesítményi tűzoltói egy csatornában rekedt védett madarat mentettek meg. Gratulálunk a tűzoltóknak!

Egy szürke gém mentésére siettek a napokban a paksi atomerőmű létesítményi tűzoltói. A madár az erőmű meleg vizes visszakeverőjében esett csapdába. A csatornának ez a szakasza annyira szűk, hogy nem tudott kirepülni. A tűzoltók a gémet rövid időn belül épségben kiemelték. A védett madár egy kis idő elteltével elrepült – számolt be az állatmentésről az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

(Videó: Atomenergetikai Múzeum munkatársai)


KAPCSOLÓDÓ

Utolsó pillanatban mentették meg ezt a gyönyörű Akitát a kínai kutyahúsboltból – Figyelem! Sokkoló tartalom!

Eszti_mav

Tíz év alatt majd 1.000.000 tobzoskát öltek le

magyarallatvedo

Két éves lett a LEAF kutyás kutató-mentő sportegyesület – egyre több siker Dunaújváros büszkeségétől

magyarallatvedo