Image default

Vízelvezető csatornából mentettek ki az ibrányi tűzoltók egy pöttöm kutyust

Vízelvezető csatornából mentettek ki az ibrányi tűzoltók egy pöttöm kutyust

Egyik reggel érkezett a bejelentés Vasmegyer településről, hogy bajba került Bogár, egy kiskutya – számolt be róla közösségi oldalán a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Mint írták,  a kíváncsi négylábú bemászott egy vízelvezető csatornába, ahonnan már nem tudott kimászni, mert teljesen beszorult, hiába kereste a kiutat.

Az ibrányi önkormányzati tűzoltók hamar az eb segítségére siettek. Dugólétrával rövid idő alatt kiszabadították a pórul járt kutyust, majd átadták a gazdájának. Bogár a kalandot szerencsére sérülések nélkül megúszta – tették hozzá.

(Forrás: BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság)

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Hónapokkal hamarabb rajzik az ország egyik legkülönlegesebb bogara

Eszti_mav

Furcsa külsejű, „punk” bogarat fedeztek fel Ausztráliában

Erik

Hatvanezer kis pulykát mentettek meg a lángoktól a szigetvári, a nagyatádi, valamint a barcsi hivatásos tűzoltók!

Erik