Image default

Brutális állatkínzás: motorkerékpár után kötötték a két megkínzott kutyát

Hivatalból eljárást indított a rendőrség két 16 éves makfalvi fiatal ellen, akik a gyanú szerint megkínoztak és elpusztítottak két gazdátlan kutyát.

Április 29-én a makfalvi rendőrök az állatvédelmi osztály támogatásával végzett vizsgálatok eredményeként két 16 éves makfalvi fiatalt azonosítottak, akik a gyanú szerint április 25-ére virradóan, miközben egyikük házának udvarán tartózkodtak, éles tárgyakkal megkínoztak, majd elpusztítottak két gazdátlan kutyát. A következő napon egy motorkerékpárhoz kötötték, majd így vonszolták, végül a helyi erdő szélén hagyták a két kutya tetemét – tájékoztat sajtóközleményében a Maros megyei rendőrség.

A nyomozás ügyészi felügyelet alatt folytatódik.

Forrás: szekelyhon.ro, fotó illusztráció: kutyabarat.hu

KAPCSOLÓDÓ

Újra gazdájánál van az elsikkasztott Csiperke

Viki

Állatkínzással gyanúsítják az újszászi nőt, a kutyáját egyből kórházba kellett szállítani

Marci

Ilyen támogatást kapnak a rendőrök az állatkínzók ellen egy friss megállapodás értelmében

Eszti_mav