Image default

Egy tarka tehén várta a vonatot a szobi vasútállomáson

Nem mindennapi látványt rögzítő fotó került fel a Dunakanyar Életérzés Facebook-oldalra – írja a ma.hu.

A kép éppen azt örökítette meg, hogy egy tehén álldogál a vasútállomáson kora hajnalban. A felvétel megihlette a kommentelőket, hogy vajon mit csinálhatott ott a szarvasmarha, volt, aki szerint az Indul a bakterház című filmből csavargott el egy jószág.

„A szobi vasútállomáson vár ez az állat a hajnali vonatindulásra. Sajnos zárva a jegypénztár, érvényes menetjegy híján ki van zárva az utazásból, pedig egy óra alatt akár a Nyugatiban is lehetne” – mondta a fotó készítője.

A legfrissebb információk szerint az állat végül nem szállt fel a vonatra, kikötve várta a gazdáját az állomáson.

(Fotó: Csonka Lászlóné Marcsi)

magyarallatvedelem.hu

KAPCSOLÓDÓ

Combcsonttörést okozott a kutyájának, állatkínzásért állhat bíróság elé

magyarallatvedo

Olyan országosan is példa nélküli állatvédelmi program indult Nyíregyházán, amivel mindenki csak jól jár – INTERJÚ

Eszti_mav

Kidobott kismacskákat mentettek a pénzügyőrök

Viki