Image default

Lefejeztek egy jószágot egy kaposvári menhelyen?

A Kutyatár Természet- és Állatvédő Egyesület Kaposvár facebook oldalán írta meg, hogy tegnap hajnalban valaki bement a menhely karámjába és levágta az egyik kecske fejét, amit magával is vitt.

Több részletet egyelőre nem árultak el az állatvédők. Alább a Facebook poszt:

https://www.facebook.com/kutyatar/posts/3339147629545016

 

FRISSÍTÉS:

A Kaposvári Rendőrkapitányság feljelentés alapján állatkínzás vétség gyanúja miatt eljárást indított ismeretlen tettes ellen. Bővebben ebben a cikkünkben (KATT).

magyarallatvedelem.hu

KAPCSOLÓDÓ

Nagy a baj: Tarthatatlan állapotok uralkodnak a „vad Keleten”

Viki

Majdnem eltörte a csapóvas a barna rétihéja lábfejét

magyarallatvedo

12 nejlonzsákba csomagolt kiskutyát találtak a zalai állatvédők

Eszti_mav