Image default

Orosz Barbara teljes testmasszázst adott Xantus Barbara kutyájának a Mokkában

Xantus Barbara kiskutyájával együtt szerda reggel a Mokkában vendégeskedtek, ahol az interjú jelentős százaléka lényegében másból sem állt, minthogy Orosz Barbara már szinte rázva simogatta és babusgatta a Tangó névre hallgató, nagyon aranyos border collie-t, akit Xantus nemrég vett magához- írja a 24.hu.

A beszélgetés egy pontján konkrétan ráközelítve nézhetjük végig, ahogy Orosz homlokától kezdve a fülén át, majd végig a hátán masszírozza a kutyát, akit láthatólag nem zavart a dolog. Orosz végül megállapította, hogy a macskái után „kutyásnak” lenni egészen más világ.

A teljes videót itt lehet megtekinteni, és nem is kell sokat tekerni benne, merthogy már az elejétől kezdve a műsorvezető ölében van Tangó.

magyarallatvedelem.hu

KAPCSOLÓDÓ

Egy csésze állatkínzás: a “kopi luwak” luxuskávé mögötti kegyetlenség – VIDEÓVAL

magyarallatvedo

Menhelyre vitték a menyasszonytáncért kapott pénzt

magyarallatvedo

Esztergom példát mutat: nem lesz idén tűzijáték, hogy védjék az állatokat

magyarallatvedo