Image default

Bréking! Vadászokra támadt egy medve Ózdon

A hét elején Ózd térségében a Kajla-völgyben vadászokat zavart meg egy medve, akik éppen szóróanyagokat helyeztek ki egy vadetető környékén – adta hírül a Bükki Magazin.

A lap úgy tudja, a vadászok az autóba ugrottak és elhagyták a helyszínt, így sikerült épp bőrrel megúszniuk a támadást.

Magyar Állatvédelem, a címlapkép csak illusztráció

KAPCSOLÓDÓ

Most érkezett: Ismét felbukkant az aggteleki medve!

magyarallatvedo

Harcra kelt a rá támadó grizzlyvel és végül megölte a 72 éves férfi

Erik

Újabb medveészlelés volt Magyarországon

Eszti_mav