Image default

Emésztőbe esett őzgidát mentettek meg a tűzoltók!

Emésztőbe esett őzgidát mentettek meg a tűzoltók!

Őzgida esett egy családi ház udvarán lévő, használaton kívüli emésztőbe csütörtökön Erdősmecskén – számolt be róla közösségi oldalán a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Mint írták, a véméndi hivatásos tűzoltók gyorsan a segítségére siettek. A gida a gyors mentésnek köszönhetően sérülés nélkül megúszta a kalandot, és most már a szabadban szökkenhet.

A tűzoltók az aknát biztonságosan lefedték, hogy hasonló baleset ne fordulhasson elő újra – tették hozzá.

(Forrás:  BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, Fotó: Véménd KVŐ)

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Égő nádasból mentették meg a tűzoltók a bajba jutott apró pelét

magyarallatvedo

Ablakba szorult nyesthez riasztották az újpesti állatmentőket

Erik

Tehén- és kecsketejjel tápláltak kubai halászok egy megmentett tengeritehén bébit – VIDEÓVAL

magyarallatvedo