Image default

Puma ikrek születtek a Gyöngyösi Állatkertben!

Puma ikrek születtek a Gyöngyösi Állatkertben!

Negyedik alkalommal születettett puma (Puma concolor) a Gyöngyösi Állatkertben. Bella idén 2 életerős csöppséggel ajándékozott meg minket, a kölykök már elmúltak 1 hónaposak! – számolt be róla örömmel közösségi oldalán a Gyöngyösi Állatkert.

Mint írták, minden korábbi vemhesülése alkalmával egy kölyke fogant, ez alkalommal viszont egy bájos testvérpár várta a gondozókat a reggeli ellenőrzés alkalmával a gondos mama mellett! Örömük új mértékegysége a „kétpumányi”. Kis pumáik egyelőre nem látogathatóak de, két idöpontban is lehet majd velük találkozni – tették hozzá boldogan.

(Forrás: Gyöngyösi Állatkert)

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Arra ért haza a gazdi, hogy apró kutyája épp egy pumával barátkozik – VIDEÓ

magyarallatvedo

Végre szerető otthonra leltek az elárvult puma ikrek

Erik

20 éve nem történt ilyen, félelmetes ragadozó marcangolt halálra egy túrázót

Eszti_mav