Image default

Szekszárdi tűzoltók mentettek ki szorult helyzetéből egy kicsi vaddisznót – KÉPEKKEL

Vízelvezető árokban ragadt egy vaddisznó Szekszárdon, a Nefelejcs közben. A megyeszékhely hivatásos tűzoltói siettek az állat segítségére. Dugólétrán át, kötélbiztosítás segítségével mentették ki a mély árokban rekedt vadat, majd a közeli erőben szabadon engedték – tette közzé az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.


magyarallatvedelem.hu

KAPCSOLÓDÓ

A bántalmazásból országos összefogás lett: megszólalt Babér gazdája

magyarallatvedo

A rendőrség együttműködési megállapodásokat kötött az állatok védelmében

Marci

Napokig sírt az aknába esett apró őzgida, akit végül a szolnoki tűzoltóknak sikerült megmenteni

Erik