Image default

Gödörbe esett bocit mentettek a tűzoltók

Beleesett a derítőgödörbe egy négymázsás szarvasmarha kedden délelőtt a Veszprém megyei Kamondon, a Fő utcában – számolt be az esetről Facebook-oldalán az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A sárvári, a szombathelyi és a celldömölki tűzoltókat riasztották az állat kiemeléséhez Az egységek a jószágot hevederek segítségével kibiztosították, majd dugólétrák és egy emelővillás erőgép segítségével a felszínre emelték. A balesetben az állat nem sérült meg.

https://www.facebook.com/bmokf.hivatalos/posts/3490812597639354

Index.hu nyomán magyarallatvedelem.hu; Fotó: Paor-Smolcz András tűzoltó főhadnagy

KAPCSOLÓDÓ

Rengeteg állatot mentettek a tűzoltók Zalában, itt vannak a legérdekesebb esetek

magyarallatvedo

Tehén mentette meg a kutyát az állatkínzótól – VIDEÓVAL

magyarallatvedo

A Tűzoltók napja alkalmából köszönte meg a Veszprémi Állatkert a lánglovagok önzetlen munkáját!

Erik