Image default

Saját szendvicsükkel próbálták a rendőrök magukhoz csalogatni a kóbor kutyákat

„Saját szendvicsükkel próbálták a járőrök magukhoz csalogatni a Nagykanizsán kóborló kutyákat” – írja közösségi oldalán a Zala vármegyei rendőrség. Hozzáteszik, mindkét kutyus jóllakot, aztán tovább is álltak.

A környéken élők közben értesítették a helyi gyepmestert is, aki csakhamar szintén a helyszínre érkezett. Úgy tudni, fél óra kellett, hogy sikerrel járjanak, és el tudják kapni a meglehetősen gorombán viselkedő állatokat.

A járőrök pár óra múlva egy labradort is találtak, aki szintén szökésben volt. Annak ellenére is nagyon barátságos volt, hogy szendvics már nem jutott neki. A kutyus még a rendőrautóba is beült, szelfizett is a rendőrökkel.

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Állatkínzás: maradandó egészségkárosodást szenvedett az elhanyagolt kutya

Marci

Ezért ellenőrizzük gyakran a kutyánk orrának nedvességét

Eszti_mav

Tévéstáb mentett ki egy kutyát egy romos ház alól

Viki