Image default

Különleges kecske csal mosolyt az arcokra Debrecenben

A Debreceni Állatkertben van egy különleges adottsággal született kecske. Só nem véletlenül kapta ezt a nevet: már születésekor is különleges jelet viselt a testén, mintha valaki fehér festékkel ráírta volna: „SÓ”!

Az intézmény tájékoztatása szerint azonban szó sincs erről, a „felirat” „természetes úton került rá”. Persze nem maradhatott név nélkül a társa sem, így lett belőlük az elválaszthatatlan páros: Só és Bors.

A tüneményes kecskét az állatsimogatóban lehet megsimogatni.

Magyar Állatvédelem

KAPCSOLÓDÓ

Kirepült a fészkéből a Miskolci Állatkert cuki kacagójancsi-fiókája

Eszti_mav

Állatkerti élet: ezért nem elég az etetés az állatoknak

magyarallatvedo

Hihetetlenül ritka fajú kismajom született az állatkertben – Elragadó képek készültek róla

Eszti_mav